Groepsbezetting 22-23

Donderdag 30 juni 2022

Groep 0

Vlinder 1a + 1b juf Nadia, juf Sharon, juf Natali

Vlinder 2a + 2b juf Serina, juf Fatima, juf Diane

Groep 1-2

1/2a        juf Annemieke ma, di en juf Barbara wo, do,  vr

1/2b        juf Gülünay ma, wo, do, vr en juf Barbara di

1/2c         juf Inge ma, di en juf Mariëtte wo, do, vr

1/2d        juf Milou ma, di, wo, vr en juf Inge do

1/2e        juf Sophie

1/2f         juf Tiffany

1/2g        juf Denise

1/2h        juf Arlette ma, di, wo en juf Gisela do, vr

Leraarondersteuner 1-2 juf Aranea wo, do, vr en juf Karin di, vr

Groep 3 en 4

3a            juf Pauline ma, di, wo en juf Marloes do, vr

3b            juf Marloes ma en juf Karen di, wo, do, vr

3c            juf Nicky

4a            juf Kelly ma, di, do, vr en juf Brenda wo

4b            meester Reinier

4c            meester Ivo di, wo, do, vr en juf Marieke ma

Leraarondersteuner 3 & 4 juf Wendy ma, di, do

Groep 5 en 6

5a            juf Nina ma en meester Remco di, wo, do, vr

5b            juf Zoë ma, di, wo en juf Nina do, vr

5c            juf Claire en juf Nika (Lio vanaf feb)

6a            juf Rosa ma, wo, do, vr en meester Wouter di

6b            juf Bianca

6c            juf Dinja ma, di, wo, do en juf Melissa vr

Groep 7 en 8

7a            juf Natascha

7b            juf Lisa ma, di, wo, vr, juf Erica do en juf Kyra (Lio vanaf feb)

7c            juf Erica ma, di en juf Corine wo, do, vr

8a            juf Ramona ma, di, wo, do en meester Niels vr

8b            juf Sandra ma, di en juf Annemiek wo, do, vr

8c            juf Carmen ma, di, wo en  juf Valentina do,  vr

Leraarondersteuner 6, 7 & 8: juf Suzanne ma, di, vr 

Directie

meester Martijn en juf Annemarie

Bouwleiders:

groep 1-3:               juf Gisela, juf José en juf Tessa

groep 4-8:               juf Katinka, juf Suzanne en juf Tessa

Intern Begeleiders:

groep 0-3:               juf Sabina

groep 4-8:               juf Marieke en juf Rianne

Vakleerkrachten

bewegingsonderwijs:              juf Tessa, meester Wouter, meester Noh

dans:                                    juf Juul

handvaardigheid:                   juf Edith

ICT:                                      juf Patsy, meester Wouter

aandachttraining:                   juf Brenda

theater:                                 juf Marihuela, meester Tim,  juf Marianne , juf Hannah en  juf Marienke

Vervanging

juf Evi, juf Sandra, juf Edith, meester Manuel, juf Wendy

TSO:

meester Noh, meester Wessel, juf Roebi en meester Ange

Onderwijsondersteunend personeel

receptie en                              juf Monique di, do, vr

leerlingadministratie:               en juf Karin ma, wo

onderhoud en EHBO:               meester Marc

conciërgetaken:                      meester Prim, juf Linda

ouderconsulent                       juf Yamina

Specialisten binnen de school

Naast het team van de Nicolaasschool zelf, komt u ook regelmatig enkele andere specialisten tegen in de school. Zij werken vanuit hun eigen vakgebied nauw samen met de leerkrachten en hebben ook een eigen werkruimte binnen de school.

schoolmaatschappelijk werk:   juf Marjolein

kindercounseling:                    juf Anja

orthopedagoge:                      juf Sterre

logopedie:                              juf Claudia en juf Amber

 


Terug